Superpuchar Polski 2019 w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Mecz Grupa Azoty ZAKSAKędzierzyn Koźle vs Onico Warszawa SixSilver Jubiler Gliwice

Od 2016 roku Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Gliwice Sp. z o.o. realizuje na terenie Łabęd niezmiernie ważną dla jakości życia mieszkańców inwestycję.

Na dużym obszarze, sięgającym od ul. Lipcowej (dawniej 22 Lipca) do ul. Nałkowskiej powstała nowa sieć ciepłownicza. Aktualnie wykonywany jest ostatni etap budowy. Wykonawca układa sieć na ul. Strzelców Bytomskich.

Przypominamy mieszkańcom, że jest to plac budowy, na który nie wolno wchodzić. Szczególną uwagę należy zwracać na dzieci, które chętnie bawią się na terenie wykopów. To bardzo niebezpieczne.

Jak informuje przedstawiciel inwestora, prace na ul. Strzelców Bytomskich przebiegają zgodnie z ustaleniami z wykonawcą.

FORUM

3 KOMENTARZE

  1. Witam Panów 🙂 , Mam na imie Monika i mam 24 lata jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://wyspakobiet.eu/Monia24 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko 🙂

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here