SixSilver Jubiler Gliwice

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami. 

Ponad 37 lat na scenie, 12 albumów studyjnych i wiele koncertowych, 3 tysiące zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata, 5 nominacji i 2 nagrody Grammy. Pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych kończą karierę.

4 czerwca, polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour w Arenie Gliwice. W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni.

58 KOMENTARZE

  1. Janusz Szajnowski osobiście nie byłem jeszcze w hali Gliwice ale rozumiem że jest potrzebna. Nie było miejsca na mapie gliwic gdzie można by przeprowadzić imprezę masową i nie przeszkadzać mieszkańcom. Wiadomo, że są też inne potrzeby ale pomyśl co z ludźmi którzy nie mają dzieci, którzy nie jeżdżą samochodem lub ci którzy po prostu nie chorują – może dla nich to jest coś na co czekali. Tak czy siak dobrze ze są w niej imprezy i nie będziemy do niej dokładać.

  2. Powinna istniec pewna lista priorytetów. Mysle ze najbardziej piekna hala jaraja sie rodzice majacy problem z umieszczeniem dziecka w zlobku czy przedszkolu… Bardzo jaraja sie tez pacjenci czekajacy na terminy w gliwickich pieknych szpitalach. Zachwyceni sa kierowcy krazacy po miescie szukajac miejsc parkingowych a jak juz je znajda to placacy haracz ew uzerajacy sie z dzielnymi straznikami miejskimi 🙂 )))) zachwyceni sa hala mlodzi uzdolnieni ludzie czy male kluby sportowe… moga sobie poogladac piekna hale. Mysle ze bardzo zachwyceni beda z kilkanascie czy kilkadziesiat lat kolejni gospodarze miasta jak juz Pan Prezydent sie zmieni. To nie bedzie szybko gdyz tylu juz jest urzednikow i staznikow ze jak ida do wyborow i ich rodziny to juz ma wiekszosc 🙂 )))))))). Kiedys Gliwice mialy 250tys mieszkancow…. teraz jest o 60tys mniej a administracji o kilkaset procent wiecej

  3. Dokladnie..ja tez pamietam te hejtujace komentarze…ze to bedzie po kieszeni, ze frankiewicz zly bo postawil hale duzym kosztem, ze hala sie nie obroni i zle zarzadzana bedzie nasza gliwicka porazka a tu prosze caly czas cos sie tam dzieje.. koncerty i gale bokserskie i ksw i to przyjezdzaja do nas gwiazdy swiatowego formatu super..ekstra hala i caly kompleks wokol niej..nied dlugo wyprzemy spodek

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here