SixSilver Jubiler Gliwice

Janusz Moszyński chciał, by za darmo wpuszczono jego znajomych do strefy VIP podczas meczu Piasta. Jest to niezgodne z przepisami. Po bilety miał pojechać kierowca prezydenta.

Pełniący czasowo obowiązki prezydenta miasta i równocześnie kandydat na to stanowisko Janusz Moszyński opowiada w wywiadach, że opisana przez nas w artykule “Urzędową limuzyną po darmowe bilety VIP dla kolegów” nie miała miejsca.

tygiel

Dotarliśmy do mailowej korespondencji pomiędzy biurem prezydenta a klubem. Rzeczywistość przeczy słowom Moszyńskiego.

Przypomnijmy: Pracownik Biura Prezydenta Miasta na polecenie Janusza Moszyńskiego, zwrócił się do klubu o dwa bilety VIP (cena jednego to 500 zł.) Moszyński chciał by klub przekazał bilety pełnomocnikowi finansowemu jego sztabu wyborczego oraz radnemu PiS w sejmiku wojewódzkim.

Po bilety dla swoich kolegów wysłać miał urzędową limuzynę. Moszyński, m.in. w wywiadzie radiowym zaprzeczył by tak było.

Poniżej zamieszczamy wiadomość wysłaną z Biura Prezydenta Miasta (bpm@um.gliwice.pl) do sekretariatu klub. To niezbity dowód na to, że chciał by jego dwaj znajomi otrzymali darmowe wejście do strefy VIP, a wejściówki odebrać miał Jarosław Łaski, zatrudniony u Urzędzie jako kierowca prezydenta.

7 KOMENTARZE

 1. Skad by mial takie wielkie środki na kampanię wyborczą. I druga rzecz reklamy wisza dokladnie w tych samych miejscach gdzie ostatnio wisialy jeszcze senatora z ramienia pisu

 2. Bartłomiej K. – hmmm to zdaje się radny wojewódzki z PIS. To wszystko układa się w powiązania wyborcze, którym Moszyński zaprzecza. Ale już wszystko wiadomo 😉

 3. To zachowanie komisarza Moszynskiego i jego przydupasów wyczerpuje znamiona art. 286 par. 1 kodeksu karnego, albowiem z tresci maila wynika wprost, ze panowie chcieli dla siebie osiagnac korzysc majatkowa w postaci biletow vip i doprowadzic klub Piast do niekorzystnego rozporzadzenia mieniem. A ze w gronie biorcow mial byc polityk pis kowalski (radny sejmiku = fajne macie tam standardy w tym PiS w sejmiku), komisarz moszynski to sprawa z urzedu dla CBA i dla Jarka Kaczynskiego. Po case banasia nie bedzie zlitowania i takich gagatkow jak kowalski to z miejsca wywala z partii.

 4. Moszynski = klamczuszek PiS

  Komisarzu, mamusie oszukasz, tatusia oszukasz, ale nas Gliwiczan nie oszukasz!!!!

  Stop pisowskiej osmiornicy w Gliwicach !!!!

 5. Bardzo dobrze ze Piast sie uchronil przed takimi politycznymi szkodnikami jak moszynski, kowalski i paru innych. Przynajmniej ta cala zmiana statutu sie przysluzyla przed ochrona Piasta przed polityczna grabierza.
  Jeszcze moze by ktos tego klamliwego komisarza odpytal, dlaczego tak gleboko schowal swojego osobistego doradca – jarka kolodziejczyka. Ten to dopiero szkodnik, bedzie z tylnego fotela rozwalal nasze Miasto.

 6. Moszynski to pinokio. Od tych klamstw i retoryki PiS nos mu rosnie. STOP DLA PIS W GLIWICACH!!!!!

 7. Nie głosuję na Janusza Moszyńskiego -jak podaje Onet- jest popierany przez PiS i SLD. Jak tak w ogóle można?

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here