W tych czasach mężczyźni chcą wyglądać nienagannie przez cały czas. Wraz z zespołem Lucjan’s Barber Shop stworzyliśmy kilka propozycji fryzur oraz produktów, które ułatwią wam życie i skrócą czas spędzony przed lustrem do minimum, jednocześnie gwarantując nietuzinkowe rezultaty.

Modern Pompadour, nowoczesna wersja klasycznej fryzury. Dynamiczna i prosta w stylizacji, dzięki najnowszej pomadzie Natural Matt. Fryzura doskonale wpasuje się wielbicielom półdługich włosów ceniących sobie niepowtarzalny wygląd i wizerunek nowoczesnego mężczyzny.

Dla wielbicieli, krótszych włosów też coś mamy. Textured quiff z zachowaniem naturalnej objętości włosów.

Utrwalona pudrem El Bandito Del Pudro by Lucjan`s Barber Shop, pozwala cieszyć się naturalnym wyglądem, bez zbędnego obciążania włosów. Puder stosuję się łatwo, szybko i przyjemnie, dosłownie zajmuje to tylko 30 sekund przed lustrem i jesteś gotowy by ruszyć w miejską dżunglę.

Klasa sama w sobie. Fryzura ponadczasowa dla mężczyzn ceniących sobie elegancję i szyk. Dzięki naszej pomadzie WET HEAVY, w krótki i prosty sposób można uzyskać oszałamiający efekt, jak gdyby wyszło się prosto od barbera.

Pomadę wystarczy nałożyć ma lekko wilgotne włosy po czym wysuszyć suszarką i stylizować dłońmi. Stylowa i dobrze wyglądająca broda wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Chcąc zapuścić długą i zdrową brodę, idealnie rolę spełni olejek Lucjan`s Barber Shop “Burboneska” o zapachu kawy i whisky. Olejek tylko dla prawdziwych koneserów.

Loki to odwieczny problem fryzjerów, a oto dowód, że można z nich stworzyć wyróżniającą się i dynamiczną stylizację. Dopasowana do kształtu twarzy fryzura pozawala grać i bawić się włosami każdego wieczoru przed nocnymi wojażami.

Włosy kręcone mają tendencje do puszenia i przesuszania, aby temu zapobiec wystarczy odrobina mikstury Balsamu do brody premium oraz naszej matowej pomady, balsam zapewnia zdrowy wygląd a pomada chwyt i teksturę. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here