Gliwiccy policjanci wytypowali, namierzyli i zatrzymali napastnika, który 11 września zaatakował robotnika pracującego przy budowie obiektu handlowego w Sośnicy. Policjanci zebrali dowody na to, że 23-latek aktywnie uczestniczył w pobiciu i ciężkim zranieniu pokrzywdzonego. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Gliwicach tymczasowo aresztował podejrzanego. Sprawcy byli zamaskowani, mimo tego nie unikną odpowiedzialności, grożą im wieloletnie kary pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, 25-letni mieszkaniec Gliwic pracujący na budowie przy ul. Jedności w Sośnicy został poważnie zraniony przez grupę zamaskowanych osób. Do zdarzenia doszło 11 września ok. godziny 12.30.

Sześciu zamaskowanych mężczyzn wtargnęło na teren budowy i ostrym narzędziem zaatakowało 25-latka w głowę. Gliwiczanin trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.
Podczas działań operacyjnych i dochodzeniowo-śledczych gliwiccy policjanci zebrali dowody na udział aresztowanego w brutalnym napadzie. Sąd nie miał wątpliwości przy podejmowaniu decyzji o zastosowaniu najsurowszego środka zapobiegawczego. Policyjni śledczy prowadzą intensywne śledztwo w tej sprawie.

 

foto i źródło: KMP Gliwice

12 KOMENTARZE

  1. Maczety nie było. ..Ty dupku..ja do dziś nie mogę patrzeć na ciete blizny mojego syna…nie wspominając ze ciągle się boje o wszystkie dzieci..zmienia to nie tylko jego również rodzinę. .przeżyj to sam a zobaczysz

  2. Tak mnie to zastanawia… czy ludzie dokonujący takich rzeczy naprawdę myślą, że życie to GTA i jak się przebiorą to policja ich już zostawi? Jakie by te kary nie były, to za taki występ i tak zostaną odnalezieni i doprowadzeni na policję, więc czego oni się spodziewają? Chyba, że jadą na pobicie, wracają do domu i sobie czekają na policję przy drzwiach, ale to już skrajny przejaw głupoty.

  3. No i kolejny burak zatrzymany z soslandi i bardzo dobrze powinni tych wszystkich z tej śmieszne jak oni się nazywają TORCIDA POZAMYKAĆ a nie panosza się jak by sośnica była ich by się za robotę wzięli a nie stoją po klatkach i piwo piją blaty jaraja i udają na siłowni ze ćwiczą koksem napompowani !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here