spot_img

Małpy w Czerwonym & LUXTORPEDA

spot_img

khgbkZespół MAŁPY W CZERWONYM da czadu w trakcie HALO!GENu, obiecują że „rozedrą mordę! albo koszulkę ;P” specjalnie dla Was! Pełen ognia występ czeka was tuż przed koncertem LUXTORPEDY. 
Małpy w Czerwonym – Rapcore’owy reprezentant województwa śląskiego, mieszający ciężkie granie z funkowymi tempami. Za mikrofonem – Majkel.


W wielu rankingach i podsumowaniach muzycznych 2011 roku LUXTORPEDA uplasowała się w ścisłej czołówce niejednokrotnie zajmując 1 miejsce, chociażby wśród czytelników pisma „Teraz Rock”, gdzie została uznana za najlepszy zespół roku, płytę roku, przebój roku, teledysk roku i nadzieję roku. LUXTORPEDA otrzymała również 4 nominacje do nagrody Fryderyki za 2011r. Obecnie zespół pracuje nad drugą płytą, która ujrzy światło dzienne 9 maja 2012r. 

Zespół LUXTORPEDA powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel, raper znany z hip-hopowego duetu 52 Dębiec.
Debiutancki album zatytułowany LUXTORPEDA ukazał się 9 maja 2011 roku i jest połączeniem brzmień garażowo-punkowo-rockowych, teksty mówią o życiu każdego człowieka, o walkach, upadkach, powstaniach, ciemnościach i nadziei. Zarówno w warstwie tekstowej, jak i w muzycznej Litza i spółka są absolutnie bezkompromisowi. Płytę promują teledyski zrealizowane do utworów „Niezalogowany”, „Autystyczny” i „Za wolność”. Zespół dał się poznać szerszej publiczności podczas Jarocin Festiwal 2011 oraz podczas 17 edycji Przystanku Woodstock 2011 a utwór „Autystyczny” wspiął się na pierwsze miejsca wielu list przebojów, między innymi w radiowej Trójce, Eska Rock i Antyradiu. W wielu rankingach i podsumowaniach muzycznych 2011 roku LUXTORPEDA uplasowała się w ścisłej czołówce niejednokrotnie zajmując 1 miejsce, chociażby wśród czytelników pisma „Teraz Rock”, gdzie została uznana za najlepszy zespół roku, płytę roku, przebój roku, teledysk roku i nadzieję roku. LUXTORPEDA otrzymała również 4 nominacje do nagrody Fryderyki za 2011r.

Obecnie zespół pracuje nad drugą płytą, która ujrzy światło dzienne 9 maja 2012r. 
Skład: 
Robert „Litza” Friedrich – głos, gitara
Przemysław „Hans” Frencel – głos
Robert „Drężmak” Drężek – gitara, głos
Krzysztof „Kmieta” Kmiecik – gitara basowa, głos
 – Tomasz „Krzyżyk” Krzyżaniak – perkusja, głosMałpy w Czerwonym – Rapcore’owy reprezentant województwa Śląskiego, mieszający ciężkie granie
z funkowymi tempami. Za mikrofonem – Majkel (m.in. 3Oda kru, Koligacja GK, dokonania solowe)

 Zapraszamy na przełożony koncert HALO!GENowy zespołów Luxtorpeda oraz Małpy w Czerwonym, który odbędzie się w poprzemysłowych halach Starej Fabryki Drutu 14 kwietnia 2012r.
Bilety zakupione na koncert, który miał się odbyć 31.03 pozostają ważne na koncert 14.04.


Osoby spoza Gliwic, które chcą zakupić bilety w przedsprzedaży a nie będą w Gliwicach przed koncertem, prosimy o kontakt na maila: info@fabrykadrutu.org.pl

14 kwietnia
Stara Fabryka Drutu, ul. Dubois 22
start:
20.00 Małpy w Czetwonym
21.00 LUXTORPEDA
BILETY:
 30 PLN
/ przedsprzedaż:25 PLN 
do nabycia w sekretariacie (pok 27) GCE Halogen przy ul.Barlickiego 3 w godz: pon – pt 8.00 -15.00,
 Księgarnia Czas ul. Zwycięstwa 1, Gliwice

W dniu koncertu bilety dostępne tylko na terenie Fabryki.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,244FaniLubię
14,913ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły