Samorząd Miasta Gliwice podarował Hospicjum Miłosierdzia Bożego nowy samochód!

Ten kosztowny prezent będzie wykorzystywany do transportu sprzętu medycznego dla chorych, obsługi wizyt lekarskich oraz przewozu pacjentów. Dzisiaj przed Urzędem Miejskim odbyło się uroczyste wręczenie Daci Logan. Warto dodać, że miasto przekazało na ten cel 47,5 tysiąca złotych. Niestety to nie koniec wydatków…

Podczas uroczystej konferencji wszyscy mogli oglądać stojący przed Urzędem Miejskim samochód.  Na miejscu pojawił się również Prezydent Miasta Zygmunt Frankiewicz. Spotkanie, które miało być wyłącznie czystą formalnością, nagle diametralnie zmieniło bieg. Na miejscu pojawiła się Straż Miejska, która postanowiła ukarać właściciela Daci za parkowanie w niedozwolonym miejscu. Zdziwieni uczestnicy ceremonii rozpoczęli negocjacje z mundurowymi. Atmosfera tak się zagęściła, że w mgnieniu rozgorzała zaciekła dyskusja na temat zasadności mandatu. Okazało się, że Strażnicy pojawili się na miejscu za sprawą donosu oburzonego mieszkańca. Nie małe zamieszanie skończyło się spisaniem numerów pojazdu. Teraz właściciele będą czekali na dalszy rozwój sprawy.

W ten sposób, piękny jesienny dzień zamienił się z okazji do świętowania w pełną absurdu sytuację. Mamy dzieję, że pomimo takich niespodzianek, nadal nie zabraknie wśród nas chętnych do pomocy! 

{gallery}dacia{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here