Szykuje się wielkie wydarzenie na Placu Krakowskim.

Na jednej z facebookowych stron znalazła się informacja dotycząca występu popularnej grupy Myslovitz.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że wydarzenie zaplanowano na 22 września. Zarówno data jak i informacje są owiane tajemnicą, dlatego postanowiliśmy sięgnąć do oficjalnych źródeł. We wtorek przesłaliśmy do Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego maila z prośbą o potwierdzenie zagadkowych wieści. Po krótkim oczekiwaniu nadeszła oficjalna odpowiedź Naczelnika Wydziału Pani Katarzyny Łosickiej. Brzmiała krótko i zwięźle:

– Miasto nie ma w planach organizacji koncertu Myslovitz.

Skąd zatem podobne informacje? Okazało się, że Plac Krakowski pojawił się na oficjalnej stronie Myslovitz w harmonogramie trasy koncertowej.

Coś zatem jest na rzeczy. Postanowiliśmy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za organizację występów zespołu. Sławomir Jurasz poinformował nas, że pewne kroki zostały już podjęte, ale nie może zdradzić szczegółów. Po krótkiej rozmowie przekazał nam numer do gliwickiego organizatora. Ten okazał się równie enigmatyczny jak jego kolega z Warszawy. Zaznaczył jednak, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i uda się oficjalnie zamknąć poczynione ustalenia, to gliwiczanie mogą spodziewać się fantastycznego wydarzenia.

Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość. Procedury trwają, a wraz z nimi organizacja tajemniczej imprezy. Nie pozostaje nic innego jak po prostu poczekać. Z pewnością wraz z postępem prac wzrośnie również ciekawość mieszkańców. O wszystkim będziemy informować, gdy tylko pojawią się kolejne doniesienia. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here