W poniedziałek, około godziny 15:00 trzech mężczyzn weszło do jednego z małych ogólnospożywczych sklepów sieciowych w Gliwicach. Wynieśli stamtąd paletę z piwem… Mąż właścicielki próbował interweniować, ale sprawcy grozili mu pobiciem, a nawet śmiercią. Policjanci z II komisariatu, po bezpośrednim pościgu, ujęli sprawców przy ul. Witkiewicza – dwóch gliwiczan w wieku 30 i 25 lat oraz ich 30-letniego kolegę z Jaworzna. Po zatrzymaniu okazało się, że jaworzanin jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową Gliwice-Zachód w celu ustalenia miejsca pobytu.

źródło: KMP Gliwice

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku!

 

 

18 KOMENTARZE

  1. Kiedyś widziałem jak drogówka zatrzymała kierowcę do kontroli. Dali mu alkomat, aby do niego wydmuchał swoje powietrze. Ten kierowca przechylił alkomat i chciał z niego pić, a był już nieźle nawalony… ☺☺☺

  2. Debil poganiany przez debila .Zastanawia mnie jak można być takim debilem który sam na siebie wyrok wydaje ?Można kraść miliony ale z głową a oni z siebie zrobili debili Roku 2016 kradnąc troszkę piwa i jeszcze grozić pozbawieniem życia .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here