Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie usiłowania doprowadzenia, podstępem, do innej czynności seksualnej osoby małoletniej. Do zdarzenia doszło 23 lutego br. wczesnym popołudniem w rejonie ul. Szopena w Pyskowicach.

Mężczyzna ma około 30 lat, jest brunetem, porusza się pojazdem marki Volkswagen Golf koloru szarego lub srebrnego. Ostrzegamy, w jaki sposób działa: nawiązuje kontakt z małoletnimi, pytając o drogę, a następnie nalega, aby dziecko weszło do jego samochodu i jadąc wraz z nim, wskazywało trasę dojazdu do jakiegoś celu. Kiedy małoletni znajdzie się już w aucie, nieznajomy proponuje mu wykonanie innych czynności seksualnych w zamian za prezent lub pieniądze.

Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna był widziany w lutym br. w rejonie szkół gimnazjalnych w Pyskowicach.

Osoby, które rozpoznają podejrzanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gliwicach: e-mail: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl telefon całodobowy 32 33 69 255, telefon alarmowy 997.
Policja gwarantuje anonimowość, informujący nie będą wzywani czy dopytywani.

Policja publikuje portret pamięciowy:

źródło i foto: KMP

22 KOMENTARZE

  1. 1. Wrzuciła do kasty sędziów? (“Wkastować” = wprowadzić do środowiska kastowego? )
    2. A może byś jednak wykastrowała?

    Jeżeli to drugie to mogę podrzucić Ci zestaw skalpeli i nici chirurgicznych…
    Z tym pierwszym to lepiej nie zadzieraj…

  2. Po internecie latał taki filmik w którym gość podchodził najpierw do rodziców dziecka i tłumaczył że coś im udowodni. Następnie podchodził do dzieci chwile z nimi rozmawiał a dzieci szły za nim. Rodzice byli mega zdziwieni ponieważ uczą dzieci aby tak nie robić, a gość dzieciaczki “łowił” na szczeniaczka ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here