Dwoje naukowców z Politechniki Śląskiej: prof. Aleksandra Ziembińska-Buczyńska oraz dr inż. Marcelina Jureczko zostało nominowanych w konkursie Nagroda POP Science 2021 w kategorii “Myśl globalnie, działaj lokalnie”. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej.

Do 7 października 2021 roku do godziny 23.59 trwa internetowe głosowanie, które pozwoli wyłonić laureatów nagrody POP Science Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2021. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom i przedsięwzięciom popularyzującym naukę w trzech kategoriach ogólnopolskich (wideoblog, blog lub strona internetowa, audycja radiowa lub podcast) oraz dwóch kategoriach regionalnych pod wspólną nazwą – myśl globalnie, działaj lokalnie: pracownik uczelni oraz mieszkaniec województwa śląskiego.

Nominowani do nagrody POP Science są wybierani po przeliczeniu głosów oddanych przez członków Jury na kandydatów spośród wszystkich zgłoszeń, jakie wpłynęły. Po ogłoszeniu listy nominowanych głosy na nich może oddawać każdy w głosowaniu internetowym.

Zagłosuj <– kliknij

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here