Wczoraj wieczorem pod bramę stadionu Piasta przy ul. Okrzei podjechał samochód na gliwickich numerach rejestracyjnych. Osoby, które nim przybyły podały się za kibiców i pod pretekstem odstawienia na miejsce fanowskiej oprawy zostały wpuszczone na obiekt sportowy.
Jak się okazało, mężczyźni wynieśli zawartość pomieszczenia, w którym przetrzymywane są flagi i banery. Wszystko zostało skradzione. Jedyne przedmioty służące do oprawy meczów, jakimi dysponują teraz fani Piasta to te, które zabrali ze sobą na mecz wyjazdowy do Poznania. Do niechlubnego przywłaszczenia na swoim facebookowym fanpage’u przyznali się kibice Górnika Zabrze.
fot. Krzysztof Krzemiński

265 KOMENTARZE

  1. A czy honorowe było włamanie się na stadion Górnika, i podpalenie jego barw?
    To była kwestia czasu kiedy kibice zza miedzy będą chcieli się odegrać. Barwy za barwy.

  2. Ludzie LUDZIEEE !!! nie dajmy się przynieście w piątek wszystkie swoje szaliki z szafy pod stadion na okrzei , zszyjemy je razem i będziemy mieli najwiękrzą flagę na sektorze piasta !!!!!!!!!!

  3. Kibice? Ktoś chyba definicje pomylił…Kibice to zwykli ludzie, którzy przychodzą obejrzeć rozgrywke sportowa, wesprzeć swoją drużynę, ale w wolnych chwilach i po i przed meczami nie napied..ją innych. Firma ochroniarska do zwolnienia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here