Podobnie jak w poprzednich latach, ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego Plebiscytu  instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego „Niezwyczajni 2016”.  W tym roku praca i charyzma gliwickich instruktorów również zostały dostrzeżone przez jury  – w piątce finalistów w kategorii „Efektywne zarządzanie” znalazł się Komendant Hufca –  phm. Patryk Rempała.

Druh Patryk dba o sprawy Hufca liczącego ponad 550 zuchów,  harcerzy i instruktorów – zarówno gospodarcze, jak i kadrowe. Motywuje do działania,  stawiania sobie coraz wyższych celów i konsekwentnego dążenia do ich osiągnięcia oraz co  najważniejsze – poprzez efektywne zarządzanie daje przykład młodszym instruktorom, w jaki  sposób planować przedsięwzięcia, gospodarować czasem i zasobami ludzkimi. Głosy na  kandydatów oddawać można do 22 lutego za pośrednictwem strony zhp.pl/niezwyczajni/ . Zachęcamy do obejrzenia sylwetek kandydatów.

Rok temu zwyciężczynią kategorii „Wspieranie rozwoju instruktorskiego drużynowych”  została phm.Magdalena Bogucka – gliwiczanka, Zastępczyni Komendanta Hufca ZHP Ziemi  Gliwickiej. Nominacja w ogólnopolskim Plebiscycie to ogromny zaszczyt zarówno dla Hufca  ZHP Ziemi Gliwickiej, jak i naszego miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here