SixSilver Jubiler Gliwice

Na gliwickiej Starówce, tuż obok szkoły baletowej mieści się sklep z zabawkami. Tworzą go gliwiczanie, którzy na co dzień pracują z dziećmi w Fabryce Naukowców i skutecznie „zarażają” najmłodszych pasją do nauki poprzez zabawę. A przede wszystkim wsłuchują się w potrzeby i marzenia dzieci.

— Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie zabawki będą nie tylko leżeć w opakowaniach na regałach, ale miejsce, gdzie dzieci będą mogły testować, sprawdzać, bawić się. Miejsce, do którego będą chciały wracać. — mówi nam właścicielka sklepu ROBOTiKLO Katarzyna Janus (pani Katarzyna o zabawkach wie bardzo dużo i chętnie się tą wiedzą dzieli).

Jeżeli szukasz dla dziecka prezentu, który rozwija zdolności manualne i kreatywność, a przy tym zapewnia świetną zabawę, warto odwiedzić ROBOTiKLO. Wybór zabawek jest ogromny!

W sklepie znajdziemy m.in. klocki Korbo, słomki konstrukcyjne, klocki Plus-Plus, zestawy do skręcania z blaszek, koraliki do prasowania lub spryskiwania, rzepy (w tym drukarka figurek 3D!), klocki Lego, roboty zdalnie sterowane i reagujące na bodźce zewnętrzne, gry edukacyjne i rodzinne, piaski kinetyczne, klocki magnetyczne, klocki drewniane czy eksperymenty chemiczne do wykonania samodzielnie w domu.

— Cały czas poszerzamy asortyment, obecnie mamy zabawki dla dzieci już od 18. miesiąca. A górna granica? Hmm na pudełkach Lego jest informacja, że są do 99. roku życia, a patrząc na niektóre zabawki u nas, sądzę, że spokojnie i one mieszczą się w tej granicy. — mówi pani Katarzyna.

Nasza rozmówczyni zaznacza, że bardzo ważne jest dla nich bezpieczeństwo dzieci, dlatego szczególną uwagę zwracają na jakość zabawek oraz ich wykonanie.

Właścicielka sklepu dodaje  — Prowadzimy liczne warsztaty, zajęcia i wyjazdy naukowe, co pozwala nam obserwować dzieci i sprawdzać, czy zabawka naprawdę jest taka fajna, jak nam się wcześniej wydawało. Jeżeli zabawka spełnia wszystkie nasze (bo pierwsze testy zabawek robimy sami) i dzieci kryteria, dopiero wtedy trafia na półkę.

Twórcom ROBOTiKLO udało się zebrać w jednym miejscu wyjątkowy asortyment. Co istotne, w sklepie sprzedawca doradzi i pomoże nam w dopasowaniu odpowiedniej zabawki do wieku i zainteresowań dzieci.

Jeżeli wolimy zamawiać zabawki przez Internet, możemy wejść na stronę sklepu: robotiklo.pl. Tam też znajdziemy wiele informacji na temat konkretnych produktów.

Sklep chętnie odwiedzają zarówno dzieci, jak i dorośli. Bywa tak, że dorośli kupują też coś dla siebie. Najczęściej fani Gwiezdnych Wojen zaglądają np. po brelok z latarką z Hanem Solo czy Vaderem. Zainteresowaniem pełnoletnich fanów cieszą się też gadżety z Lego (np. żelopisy Lego, ołówki, pudełko na kanapki).

— Dużo osób, które już raz nas odwiedziły, wraca. Bardzo nas to cieszy, ale też mobilizuje do ciągłego poszukiwania nowych, fantastycznych zabawek.— podkreśla pani Katarzyna.

 

11 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here