Skwer rekreacyjno-wypoczynkowy u zbiegu ulic Sadowej i Brylantowej w Starych Gliwicach wzbogaci się o nowy plac zabaw. Zadanie zostanie zrealizowane w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego.

Obecnie na skwerze znajduje się boisko, siłownia pod chmurką, street workout park, tor dla rolkarzy oraz strefa gier, czyli stoły do chińczyka, ping-ponga i szachów. Lada moment ta strefa rekreacji i miejsce wypoczynku wielu mieszkańców wzbogaci się o kolejna atrakcję – plac zabaw dla młodszych i starszych dzieci.

Do dyspozycji będą wielofunkcyjne zestawy urządzeń zabawowych ze zjeżdżalniami i ściankami do wspinania się, huśtawki, kiwaki, zestaw edukacyjny, piaskownica oraz ławki i stojaki na rowery. Całość uzupełnią chodniki, a teren zostanie ogrodzony. Inwestycję za niemal 249 tys. zł zrealizuje gliwicka firma BHPLAY Maciej Mync. Ma być gotowa w połowie wakacji.

1 KOMENTARZ

  1. Super wygląda na zdjęciu a w rzeczywistości to zupełne nieporozumiemie w sosnicy również powstal taki a raczej mual powstać taki plac zabaw ale komuś coś nie wyszło jest ogromnie duzo wolnego placu a postawili tak mala piaskownice maleńka zjeżdżalnie 2 ławki i było by na tyle tak to jest ze jak sie tam patrzy to w tej przestrzeni ogromnej ten plac się gubi szkoda słów ://

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here