spot_img

Od dziś otwarty węzeł DK88-Portowa. Uważajcie!

spot_img

Od 29 maja otwarty jest nowy węzeł łączący Drogę Krajową nr 88 i ul. Portową, a w przyszłości także Drogową Trasę Średnicową. W związku z tym zmienłai się organizacja ruchu na ul. Portowej, która znowu jest drogą z pierwszeństwem przejazdu.

To kolejny obiekt na budowanej Drogowej Trasie Średnicowej, który został udostępniony kierowcom. Znowu możnajechać z DK 88 w kierunku Łabęd czy osiedla Kopernika. Jak informuje Eurovia Polska S.A., lider konsorcjum wykonawców inwestycji, na razie zamknięty pozostanie wjazd na „średnicówkę”, bo wciąż trwają roboty ziemne. Natomiast w obrębie węzła będą prowadzone jeszcze prace wykończeniowe, ale poza jezdniami. Obiekt będzie oświetlony i oznakowany – póki co znakami tymczasowymi.

edisona

Od 29 maja ul. Portowa jest ponownie drogą z pierwszeństwem przejazdu, a ulice Edisona i estakada Heweliusza są drogami podporządkowanymi! Wielu kierowców przyzwyczaiło się do zmienionej czasowo organizacji ruchu, więc koniecznie należy w tych miejscach zachować szczególną ostrożność.

heweliusza

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

98,438FaniLubię
14,930ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły