Kierowcy będą musieli zwolnić na Drogowej Trasie Średnicowej

Już w najbliższy czwartek 8 grudnia, w kierunku Katowic zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. W miejscu prac jezdnia zostanie zawężona, a prędkość ograniczona do 50 km/h. Zmiany w organizacji ruchu podyktowane są koniecznością przeprowadzenia prac związanych z montażem kamery na bramownicy.

Wykonawca robót informuje, że w przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych uniemożliwiających prawidłowe technologicznie wykonanie planowanych robót, bądź stwarzających zbyt duże zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, istnieje możliwość przesunięcia terminu wprowadzenia zmian w organizacji ruchu.

 

źródło: ZDM Gliwice

 

9 KOMENTARZE

  1. może jakieś świeże info w ramach kontynuacji?
    Czy te prace faktycznie wykonują dziś czy zmienili termin? i w którym to dokładnie miejscu?
    pozdrawiam 😉

  2. Spoko w Zabrzu tam od 7 do 18 wykopki sobie zrobili na dts nikogo wcześniej o tym nie informujac… Tu, mimo oświetlenia itd nie da sie prowadzić prac w nocy. Nawet oznakowania solidnego nie było bo co to za oznakowanie na kretym odcinku drogi na 300 metrów przed wykopkami. Hamowanie na zakrętach i dezinformacja kierowców. Brawo.

  3. 70 to żart. Powinien byc zmienny, powiedzmy na przyklad od 50 do 110 w zaleznosci od odcinka i warunków atmosferycznych. A tu taki ślimak!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here