Ceny paliw sięgają zenitu. Stacje zamawiają nowe tarcze, na których będzie można wyświetlać dwucyfrową cenę paliwa, a obywatele strajkują.

Czasy tankowania całego baku za 200 złotych są już dawno za nami. Ceny ropy na stacjach paliw oscylują w okolicach 8 złotych za litr. Naprzeciw kierowcom wychodzi Orlen. Polski koncern paliwowy przygotował zniżkę, która ma trwać do końca sierpnia. Na jednym litrze możemy oszczędzić 30-40 groszy. Rabat obejmuje maksymalnie 150 litrów paliwa miesięcznie i jest podzielony na trzy kupony po 50 l.

Przy średnim spalaniu 8 l/100 km taka ilość paliwa wystarcza na przejechanie 1875 kilometrów, więc przeciętnemu użytkownikowi te trzy tankowania powinny wystarczyć na cały miesiąc. Maksymalnie w ten sposób zaoszczędzić można w skali miesiąca 45 złotych. Sami oceńcie czy to dużo, czy mało.

Do otrzymania rabatu konieczne będzie zainstalowanie aplikacji VITAY. Działa ona na zasadzie programu lojalnościowego – za korzystanie z usług Orlenu dostaje się punkty. W aplikacji dziś pojawiły się kupony zniżkowe na 50 l paliwa.

  1. Pobierz aplikację ORLEN VITAY (Google Play lub App Store).
  2. Zaloguj lub zarejestruj się w aplikacji.
  3. Aktywuj kupony w zakładce „Twoje kupony”.
  4. Na stacji okaż kupon sprzedawcy przed płatnością za transakcję.

Dodatkowe informacje:

  • Przy tankowaniu powyżej 50 litrów rabat zostanie naliczony za 50, kolejne będą w normalnej cenie.
  • Przy dodatkowym okazaniu Karty Dużej Rodziny, Rabat zostanie powiększony do wysokości 40 gr brutto/litr.
  • Promocja nie obejmuje LPG.
  • Płatności należy dokonać przy kasie.
  • Kupon warto aktywować już przed podejściem do kasy.

1 KOMENTARZ

  1. Jak wspaniale, że Orlen najpierw zwiększył marżę rafineryjną i 800% a teraz to łaskawie daje rabat detaliczny. To są dopiero bezczelne cwaniaki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here