SixSilver Jubiler Gliwice

Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach prowadzi czynności poszukiwawcze dotyczące zaginięcia pana Wojciecha Buckiego. Mężczyzna opuścił mieszkanie 29 stycznia br. i do tej pory nie wrócił ani nie skontaktował się z bliskimi.

Zaginiony w dniu 29.01.2020r około godziny 09:30 telefonicznie skontaktował się z kolegą z pracy informując, że pozostawił w pracy dwa listy, jeden do pracodawcy wraz z podaniem o zwolnienie oraz drugi do żony. Z treści pozostawionych listów wynika, że musi przemyśleć swoje sprawy i je uporządkować. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z najbliższymi, rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

forum luty 1
forum 2 luty
forum 3 luty
tygiel

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 45 lat, wzrost 176-180 cm, waga 50-69 kg, szczupłej budowy ciała, włosy uczesane na czoło, włosy ciemne krótkie, twarz chuda trójkątna, czoło wysokie, nos prostolinijny, nos średni, oczy normalnie osadzone, uszy średnie, uszy wyraźnie przylegające, wargi średnie, uzębienie pełne, wystające kości policzkowe,

Ubiór: półbuty sportowe typu adidas kol. granitowy, spodnie materiałowe kol. czarnego, kurtka kol. czarnego z kapturem.

Cechy charakterystyczne: brak,

Posiadane przedmioty: dowód osobisty, plecak kol. niebieskiego,

Wszelkie informację mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby, proszę kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice ul. Powstańców Warszawy nr 12, tel. 32-3369342, 32-3369309, 32-3369299 lub najbliższej jednostki.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here