Planszówkowy zawrót głowy w CH FORUM

11 maja miłośników planszówek czeka w CH FORUM prawdziwy zawrót głowy. Wszelkie atrakcje dla graczy centrum zapewnia wraz z ekipą Silesia on Board. Wspólny wieczór z grami planszowymi i karcianymi od godz. 18:00 do 21:00.

Imprezę poprowadzą doświadczeni animatorzy. Wystarczy przyjść, siąść przy stole i… grać, grać, grać. Będzie w co, gdyż gracze będą mieć do wyboru około 200 różnego rodzaju gier planszowych i karcianych, w tym najnowsze hity i znane bestsellery.

Odbędą się także dwa turnieje z nagrodami: w grę „Winnica” wydawnictwa Granna oraz grę „Na sprzedaż” wydawnictwa 2PIONKI. Wstęp jest darmowy, a zabawa pewna. Miejscem imprezy będzie lokal naprzeciwko Sceny FORUM (I piętro, okolice sklepu Martes Sport).

1 KOMENTARZ

  1. Przecież nawet w tym momencie, np. w Empiku, macie 50 proc. na drugą grę – w sklepie online, pewnie stacjonarnie też. Odbieracie w salonie i macie dostawę za darmo. Nie rozumiem nawet po co kupować gdzieś w mieście, jeśli da się o wiele taniej. U nich np. 2 zestawy Monopoly wychodzą w tym momencie koło 160 zł. Dobra cena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here