Kolejna zamknięta ulica i kolejne objazdy przy Pl. Piastów. W najbliższy poniedziałek, 4 kwietnia, ruszą prace przy rozbudowie ul. Piwnej i przebudowie jej skrzyżowania z ul. ks. Hlubka. Wraz z nimi wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Na czas robót zamknięty dla ruchu samochodów pozostanie odcinek ul. Piwnej – od skrzyżowania z ul. ks. Hlubka do skrzyżowania z ulicami Traugutta i Tarnogórską (wiadukt kolejowy).Dojazd do zamkniętego odcinka ul. Piwnej od strony ul. ks. Hlubka zapewniony zostanie jedynie dla mieszkańców ul. Piwnej i autobusów. Zakończenie prac planowane jest w I kwartale 2023 r. Realizacja przedsięwzięcia pochłonie ok. 9 mln zł.

Obowiązywać będą objazdy

Od skrzyżowania Piwna – Tarnogórska – Traugutta w kierunku centrum ruch poprowadzony zostanie ulicami: Traugutta, Dąbrowskiego, Zabrską do ul. Jagiellońskiej.

Od ulic Częstochowskiej i Jagiellońskiej w kierunku Tar- nowskich Gór kierowcy pojadą ulcami: Jagiellońską, Zabrską, Dąbrowskiego i Opolską do ul. Tarnogórskiej.

1 KOMENTARZ

  1. To i tak że w ogóle przejeżdża się pod wiaduktem! Naprawdę nie da się nic podnieść lub obniżyć drogę, żeby tam była normalna wysokość? Widzę że belki dadzą, w tym przed wiaduktem i co będzie?? Wjedzie taki ciężarówką lub wyższym autobusem dalekobieżnym na centrum przesiadkowe, i tuż przed dowie się że nie wjedzie. Cofanie, trąbienie, wyzywanie. Paraliż miasta na godzinę jak nie więcej. Bi nikt nie myśli!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here