SixSilver Jubiler Gliwice

Z okazji Jubileuszu uczelni rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk serdecznie zaprasza na Bal 75-lecia Politechniki Śląskiej, który odbędzie się 22 lutego 2020 r. w małej hali Areny Gliwice. 

Na gości czeka moc atrakcji, m.in. koncert fortepianowy i mistrzowski pokaz tańca. O oprawę muzyczną zabawy tanecznej zadba zespół Chrząszcze. Goście będą mogli bawić się w rytm muzyki z lat 60. i światowych przebojów. Nie zabraknie też rozrywek z przymrużeniem oka – w turnieju tańca zostaną wyłonieni Królowa i Król Balu. Przewidziano również konkurs muzyczny oraz quiz z nagrodami, podczas którego weryfikacji zostanie poddana wiedza na temat historii Politechniki Śląskiej.

Bal 75-lecia Politechniki Śląskiej

Z okazji Jubileuszu uczelni rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk serdecznie zaprasza na Bal 75-lecia Politechniki Śląskiej, który odbędzie się 22 lutego 2020 r. w małej hali Areny Gliwice.

Opublikowany przez Dzisiaj w Gliwicach Poniedziałek, 17 lutego 2020

Gwóźdź programu – jubileuszowy Taniec 75-lecia – będzie poprzedzony błyskawicznym kursem tańca prowadzonym przez mistrzów. W holu przed salą balową będzie można obejrzeć wystawę poświęconą historii Politechniki Śląskiej, zapoznać się z najciekawszymi projektami studenckimi. Zapewniona zostanie też strefa chilloutu, gdzie będzie można odpocząć i spokojnie porozmawiać. Wydarzenie poprowadzi Marek Durmała, dziennikarz TVP Katowice. Bal rozpocznie się oficjalnie o 19.00 i potrwa do 3.00. Wejście na salę będzie możliwe od godziny 18.00.

Koszt biletu dla pracownika Politechniki Śląskiej z osobą towarzysząca wynosi 100 zł (od osoby). W cenie wliczone jest pełne wyżywienie, w tym uroczysta kolacja, zimny i ciepły bufet, napoje bez ograniczeń oraz tort jubileuszowy. Płatności można dokonać osobiście w Kasie Głównej przy ul. Konarskiego 18, pokój 113 (wtorek lub piątek w godz. 9.30-13.30). Bal 75-lecia Politechniki Śląskiej będzie niepowtarzalną okazją do ciekawych spotkań, wspomnień i wspólnego, uroczystego świętowania rocznicy powstania naszej Uczelni. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here