W Krakowie zakończył się VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. Wydarzenie obfitowało w liczne dyskusje gospodarcze, w których wzięli udział przedstawiciele naszej Uczelni. Nagrodę Fundament 2020/2021 w imieniu Politechniki Śląskiej odebrał prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk.

Politechnika Śląska była jednym z patronów merytorycznych Kongresu, który zgromadził kilkaset firm i instytucji oraz kilkudziesięciu prelegentów z różnych dziedzin gospodarki. Wśród zaproszonych gości w panelach dyskusyjnych brali udział m.in. Prorektor ds. Nauki i Rozwoju prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk oraz Prorektor ds. Infrastruktury i Promocji dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. PŚ.

Przed rozpoczęciem dyskusji odbyło się oficjalne wręczenie nagród, w tym przyznanej Politechnice Śląskiej statuetki i tytułu Fundament 2020/2021. Odebrał ją w imieniu Uczelni, prof. Marek Pawełczyk. FUNDAMENT to ogólnopolski program promujący podmioty, które uzupełniają swoją działalność gospodarczą o akcje promujące społeczną odpowiedzialność biznesu oraz rozwój kultury i poprzez swoją politykę stają się wzorem dla innych podmiotów. Są dowodem na to, że solidny fundament to podstawa dobrze prosperującej instytucji lub firmy.

fot. Grzegorz Wagner 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here