W sobotę 28 października odbył się mecz Polskiej Ligi Futsalu

Do Gliwic przyjechali akademicy z Lublina, którzy wykazują się wysokim poziomem gry. Strzelanie rozpoczął zespół GSF, bo już w 7 min Tomasz Czech mocnym uderzeniem za pola karnego nie dał szans bramkarzowi AZS-u, następnie wkroczyli zawodnicy z Lublina. W 16 minucie meczu Grzegorz Fularski wyrównał stan rywalizacji i po kolejnych 60 sekundach Tomasza Czech strzelił bramkę i skończyli pierwszą połowę z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie Lublinianie wyszli mocno skoncentrowani i w 21 minucie, wykorzystując zamieszanie po jednym z rzutów rożnych, Jakub Wankiewicz doprowadził do remisu. AZS nie zwalniał tempa i w 27 minucie Grzegorz Fularski strzelił swoją drugą bramkę, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Zawodnicy GSF-u poszli za ciosem i w 37 minucie Dominik Wilk wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Wynik nie uległ zmianie i możemy zaliczyć kolejne 3 pkt na konto GSF Gliwice.

 

Skład Gliwickiego Stowarzyszenia Futsalu:
Ł. Bogdziewicz – P. Lawacz- T. Megger, D. Kaczmarczyk, D. Wilk, A. Pasierb, J.Węgiel, P. Bugajak, M. Rabiej, M. Kuźnik, T. Czech, M. Mirga, M. Szyszko i P. Paul

źródło: G. Podeszwa- rzecznik prasowy GSF Gliwice
zdjęcia: M. Duśko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here