I Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi czynności śledcze dotyczące zniszczenia mienia poprzez wywołanie pożaru. Do zdarzenia doszło 30 maja 2020 r. w Gliwicach przy ul. Raciborskiej 4. W toku śledztwa detektywi ustalili, że pożar był efektem zaprószenia ognia w pomieszczeniu piwnicznym.

Sprawca, poprzez umyślne wrzucenie niedopałka papierosa, doprowadził do zarzewia pożaru, w wyniku czego doszło do poważnych zniszczeń w mieniu. W toku postępowania ustalono, że podejrzany o opisane przestępstwo został z oddali zarejestrowany przez monitoring.

– Rozumiejąc, że wizerunki, które prezentujemy, nie będą użytecznymi do rozpoznania mężczyzny przez osoby trzecie, założono jednak, że być może ktoś przypomni sobie, kim jest ten człowiek. – informuje policja.

Śledczy apeluje do osób podejrzewających, kogo zarejestrowała kamera, o powiadomienie – choćby anonimowe. Internauci mogą kontaktować się bezpośrednio z referentem sprawy asp. sztab. Dariuszem Molattą, tel. 478590136, email: dariusz.molatta@gliwice.ka.policja.gov.pl. Można informację przesłać drogą anonimową za pośrednictwem skrzynki – „powiadom nas” lub listownie. 

Opublikowany przez Dzisiaj w Gliwicach Piątek, 29 maja 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here