Od jutra, 1 lutego, nie przejedziemy ul. Rynek i częścią ul. Armii Krajowej. Utrudnienia spowodowane są przebudową ciągu komunikacyjnego Kard. Stefana Wyszyńskiego – Armii Krajowej – Mickiewicza. Zakaz zacznie obowiązywać od godz. 9.00.

Tymczasowa organizacja wprowadza całkowite wyłączenie z ruchu ul. Rynek oraz fragmentu ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Mickiewicza. Zakaz nie dotyczy pojazdów budowy, mieszkańców i zaopatrzenia sklepów. Wzdłuż przebudowywanego odcinka zostanie zapewnione przejście pieszym i przejazd mieszkańcom ulic w rejonie robót.

Na czas prac wyznaczono trasy objazdu. Kierowcy w ruchu tranzytowym najprościej ominą przeszkodę korzystając z ulic Wojska Polskiego lub Strzelców Bytomskich – Wielowiejska – Poznańska lub DK 94 (obwodnicą).

Utrudnienia mogą potrwać do końca maja.

– Przepraszamy za niedogodności. Jednocześnie prosimy kierowców o niepozostawianie samochodów na odcinku objętym inwestycją. Zaparkowane auta będą blokować dostęp do placu budowy i spowalniać postęp prac – informuje Urząd Miasta Pyskowice.

Link do szczegółowej mapy objazdów: Trasy alternatywne. 

Źródło: UM Pyskowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here