Steper? Biegacz? Orbitrek? A może wahadło?…

 

Przy ul. Domeyki w Żernikach powstała nowa siłownia pod chmurką. Pora spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

O powstaniu tego miejsca zdecydowali mieszkańcy w ubiegłorocznym głosowaniu nad budżetem obywatelskim.

Oprócz czterech podwójnych urządzeń siłowych pojawiła się tam lampa solarno-wiatrowa oraz mała architektura, m.in. stojaki na rowery, ławki i piłkochwyt. Nic tylko korzystać! Zadanie zrealizował między lipcem a sierpniem Miejski Zarząd Usług Komunalnych.

 

źródło: UM Gliwice
foto: MZUK

12 KOMENTARZE

  1. “To teraz mi powiedzcie, gdzie w okolicy jest plac zabaw dla dzieci? ” Pomiedzy Kukuczki i Domeyki obok domow szeregowych. Od kiedy korzysta z niego moj syn (kwiecien 2017) ani razu nikogo tam nie widzialam, nowy plac zabaw dla jednego dziecka, mojego syna. Chyba wystarczy ? 😉 chyba, ze kazdy ma miec swoj plac zabaw ? Jest jeszcze drugi w druga strone, tak samo “oblegany”.

  2. To teraz mi powiedzcie, gdzie w okolicy jest plac zabaw dla dzieci? Jak rozpoczynały się prace ziemne, to liczyłem, że powstanie miejsce dla dzieci. Niestety o najmłodszych w tej okolicy nikt nie pamięta.

  3. Mogli by wybudować fitpark. Maszyny na których ćwiczy się przy wykorzystaniu własnej masy ciała. Miałem okazję być na takim parku w zachodnio pomorskim. Rewelacja. http://www.fitpark.pl/ Link do firmy która zajmuje się takim sprzętem. Polecam odwiedzić może ktoś ważny zobaczy i zastanowi się nad taką innowacją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here