W najbliższy piątek, 19 kwietnia br., otwieramy kolejne Hebe w Gliwicach, przy Placu Piastów 6.

W dniu otwarcia oraz przez cały następny tydzień na klientów czekać będą liczne promocje. Hebe przy Placu Piastów to już druga placówka w Gliwicach. Pierwsza została otwarta 22.03.2013 przy ul. Zwycięstwa 7. W pierwszym tygodniu działania sklepu na klientów czekać będzie specjalnie przygotowana oferta promocyjna. W dniu otwarcia klienci będą mogli skorzystać również  z dodatkowych atrakcji i niespodzianek.

Hebe oferuje swym klientom nie tylko starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment i atrakcyjne promocje cenowe, ale również produkty dostępne na wyłączność. Hebe to także niepowtarzalna atmosfera robienia zakupów i wysoka jakość obsługi. Specjalnie przeszkolone konsultantki doradzą w doborze najodpowiedniejszego kosmetyku, który spełniać będzie potrzeby i oczekiwania klientek. Ponadto w sklepie Hebe będzie można wykonać makijaż w specjalnie wyznaczonym do tego punkcie. Wszystko to daje klientom poczuciekomfortu podczas zakupów, są one dla nich wyjątkową formą relaksu, do której często wracają i polecają ją innym. 

W sklepach Hebe każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośniczki kosmetyków znajdą tu niezbędne produkty do makijażu oraz pielęgnacji ciała i włosów, w tym także profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach urody oraz szeroki wybór perfum. Produkty dostępne w Hebe zawsze wpisują się w aktualne trendy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentek. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. Znajdujące się tam dermokosmetyki to produkty o działaniu specjalistycznym, poddawane testom dermatologicznym, stworzone na bazie naturalnych składników. Dodatkowo w Hebe znaleźć można artykuły niezbędne do prowadzenia domu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here