SixSilver Jubiler Gliwice

Tradycyjnie. Rosół, rolada, kluski i modro kapusta. To przygotowała dla niecodziennego gościa jedna z rodzin mieszkających w Sośnicy. Prawdziwy, barbórkowy obiad z górniczą rodziną. Romuald i Danuta wraz z synem Pawłem, jego żoną Kamilą i ich córkami – Zuzanną i Julią oraz córka Emilia z mężem Piotrem ugościli dziś obiadem premiera Mateusza Morawieckiego.

Dzisiaj na ul. Jedności podjechały rządowe samochody i policja, chwilę potem, premier Morawiecki pojawił się w drzwiach jednego z mieszkań. Dlaczego akurat tego? Familia gospodarza to rodzina z długoletnimi tradycjami górniczymi, a sam gospodarz w kopalni KWK Sosnica-Makoszowy przepracował aż 30 lat. Górnikami są jego syn i teść a także zięć.

149 KOMENTARZE

  1. Ze względu na mocno dekoracyjny wygląd kinkietu kryształowego, ważne jest by kształt żarówki był spójny. Proponuję zastosowanie bańki z płomieniem (F35), może być inna jednak ważne aby żarówka była przeźroczysta . W związku z tym, że kinkiet jest w kolorze złotym, barwa ciepła czyli 2700-3000k. Na zdjęciu widać “skrzywdzony” kinkiet. Pozdrawiam