Jesteś z Gliwic i myślisz o nauce języka angielskiego? To bardzo dobrze. W obecnych czasach znajomość języka angielskiego, który używany jest jako język międzynarodowy to absolutna podstawa w komunikacji z osobami z zagranicy. Język ten bardzo przydaje się na wakacjach, w pracy, ale coraz częściej wkracza też do naszego codziennego życia.

Dlaczego nauka języka obcego jest ważna

To nieprawda, że tylko młodzież powinna uczyć się języków obcych. Znajomość choćby jednego języka obcego jest bardzo pomocna w każdym wieku. Nawet na emeryturze! Przydaje się zarówno wtedy, gdy czytasz gazety, przeglądasz wiadomości online, a nawet gdy oglądasz telewizję. Jednak to nie są wszystkie powody, dla których nauka języka angielskiego jest ważna. Ponadto, co ważne, obecnie język angielski możesz poznawać stacjonarnie, albo online. W jednym i drugim przypadku dobrą metodą są zajęcia z native speakerem, czyli osobą, dla której ten język jest rodzimy i posługuje się nim płynnie.

Zalety nauki języka angielskiego

Język angielski to najpopularniejszy język na świecie, uznawany za język międzynarodowy. Szacuje się, że zna go ok 1,5 mld ludzi z całego świata, a liczba ta stale rośnie, gdyż jego nauka, w porównaniu z innym językami jest dość łatwa, a przy tym zwiększa swobodę komunikacji.

Znajomość języka angielskiego:

  • otwiera Ci drogę do kariery międzynarodowej
  • ułatwia podróżowanie po świecie,
  • pozwala na odczytywanie informacji w instrukcjach, programach i innych treściach.

Szkoła języka angielskiego Gliwicach

Wiemy, gdzie szybko opanujesz angielski. Gliwice dają Ci dobrą szansę. Jeśli zatem szukasz szkoły językowej, w której łatwo przyswoisz sobie podstawy języka angielskiego i niewiele trudniej zdobędziesz kolejne poziomy, albo chcesz poszerzyć jego znajomość, nauczyć się więcej, by móc przystąpić do egzaminów międzynarodowych, a do tego jesteś z Gliwic, to możesz uczyć się w szkole, która oferuje wiele różnych kursów i metod dedykowanych dla osób w różnym wieku, także dla dzieci. Szkoła języków obcych CLAN City English oferuje zajęcia zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet dla dwulatków, jak i dla dorosłych.

Kursy językowe online – angielski. Gliwice i cała Polska

Szkoła językowa CLAN City English prowadzi zajęcia w grupach i lekcje indywidualne, wykorzystując przy tym różne innowacyjne metody, a co najważniejsze – bardzo skuteczne. Możesz wybrać naukę stacjonarną lub kursy online, a każda z tych opcji przyczyni się do poszerzenia znajomości tego języka i pozwoli zdobyć nowe umiejętności. Sprawdź ofertę zajęć i rozpocznij naukę już dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here