Komisariat Policji w Pyskowicach prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dowodu osobistego, gotówki i kart bankomatowych, pozostawionego przez roztargnienie w sklepie drogeryjnym przy ulicy Wojska Polskiego.

Zdarzenie miało miejsce 29 września w Pyskowicach. Publikujemy, tymczasowo, zamazaną twarz i zapraszamy mężczyznę, który zapewne domyśla się, że o nim mowa, do złożenia wyjaśnień w komisariacie przy ulicy Wyszyńskiego.

Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale, niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości podejrzewanego. Zaistniała konieczność publikacji wizerunku. Zdecydowano jednak, że w pierwszej kolejności będzie on zamazany, a dopiero gdy to nie przyniesie efektu, policja opublikuje pełny wizerunek.

Mężczyzna ze zdjęcia powinien do 20 listopada br. skontaktować się bezpośrednio z prowadzącym postępowanie, starszym sierżantem Michałem Tatarą, tel 47 859 0580, michal.tatara@gliwice.ka.policja.gov.pl.
Po wyznaczonym terminie zostanie opublikowany pełny wizerunek.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here