spot_img

Fajka wodna, gry, drinki, przekąski… Black&Blue

spot_img

Jedyne takie miejsce w okolicy, gdzie serwowana jest profesjonalna shisha. Black&Blue to nowe miejsce, w którym czas zatrzymuje się w miejscu

Kilka minut od centrum Gliwic, na ul. Witosa 33  w Knurowie znajduje się bar, gdzie oprócz drinków i przekąsek serwowana jest profesjonalna shisha, czyli fajka wodna.

To rodzaj fajki, w której dym wciągany jest przez filtr wodny. Schłodzony i oczyszczony trafia do płuc. Dobrze zrobiona fajka wodna jest bardzo delikatna i nie posiada nieprzyjemnego zapachu, ale przyjemny, owocowy aromat. Warto dodać, że w pubie na Witosa 33 czas palenia shishy wynosi aż dwie godziny. Zwyczaj palenia fajki wodnej pochodzi z Indii, ale jest bardzo popularna także w krajach arabskich. Spotykana w polskich barach coraz częściej, jest teraz także dostępna dla gliwiczan.

Wśród wielu smaków do palenia fajki wodnej, Black&Blue proponuje także szeroki wybór gier planszowych oraz karcianych. Jak opowiada właściciel – nawet najbardziej wymagający gość znajdzie tutaj coś dla siebie. Miło spędzony czas w otoczeniu znajomych, relaks przy shishy, dobry drink i wciągające gry lub po prostu rozmowa, to coś, co sprawi, że zapomnisz o upływającym czasie.

Co ważne, fajka wodna przygotowywana jest przez doświadczoną osobę. Właściciel zdobywał wiedzę i doświadczenie w Niemczech, gdzie palenie fajki wodnej jest bardzo popularne. – Zapewniamy wysoką jakość oraz niezbędne produkty, które sprowadzam z Niemiec. Black&Blue przeznaczony jest dla wszystkich, którzy skończyli 18 lat i chcą w ciekawej atmosferze spędzić swój czas.- podkreśla.

Warto dodać, że lokal otwarty jest do późnych godzin nocnych. Więcej informacji pod numerem telefonu: 664-155-843, kliknij tutaj lub sprawdź na miejscu – ul. Witosa 33, Knurów.

 

 

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,240FaniLubię
14,913ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły