materiał wyborczyspot_img
spot_img
spot_img

Single i parzyści ubawią się setnie w kinie Amok

spot_img

singielka guzik28 kwietnia na scenie Bajka kina Amok wystąpi świetna Anna Guzik z monodramem „Singielka”. Opowieść współczesna, zabawna i wzruszająca w stylu polskiej Bridget Jones.

„Jest cała masa takich kobiet jak ja. Emocjonalnie trochę przygaszone, ale za to z poczuciem własnej godności. Finansowo w miarę ustawione, zadbane, inteligentne i niezależne. Po skończonym małżeństwie, czy  nieformalnym związku pozostało trochę żalu i zdjęć, a czasem jak facet miał klasę – mieszkanie i kilku znajomych. Chociaż, ci ostatni, przeważnie musieli się określić czyimi znajomymi tak naprawdę byli, więc to się robi dość pokręcone i jakieś takie niewygodne.” – mówi Alicja, bohaterka spektaklu.

KONKURS

Jesteś singlem lub singielką? A może po prostu lubisz zaczytywać się w poradnikach wszelakiej maści? Mamy dla Ciebie do wygrania jedną z trzech książek Wydawnictwa Sensus. Kliknij na link, aby przeczytać opis:

1. Sztuka bycia singlem

2. Singielka nie znaczy samotna. Życie pełne szczęścia, spełnienia i niezależności

3. Rytuały dla samotnych

Z czym kojarzy Ci się słowo “singiel“? Niekoniecznie musi chodzić o stan cywilny, puść wodze fantazji 🙂 Swoją propozycję wyślij na adres kultura@dzisiajwgliwicach.pl

Koniecznie podaj imię i nazwisko oraz polub stronę Kultura w Gliwicach na Facebooku.

Losowanie po wielkiej majówce, czyli 7 maja, zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailowo.

Być singielką to wybór wolności czy życiowa konieczność? Modne słowo, określające modną postawę życiową współczesnych kobiet, stało się tytułem przedstawienia, którego autorem i reżyserem jest Jacek Bończyk, a jedyną wykonawczynią – tegoroczna laureatka Ikara nagrody Prezydenta Bielska-Białej – Anna Guzik.

Anna Guzik i Jacek Bończyk nie moralizują w Singielce, nie oceniają, nie zalecają gotowych recept. Dla artystki, która po raz pierwszy mierzy się z formą teatru jednoosobowego, to okazja do pokazania pełnej palety możliwości artystycznych, również wokalnych. Integralną częścią spektaklu są bowiem piosenki, których autorem jest Krzysztof Maciejowski.

RM
 

Singielka
monodram Anny Guzik – spektakl Teatru Polskiego z Bielska-Białej
Scena: Bajka – Kino Amok
cena biletów: 30,00zł / 25,00zł

nasze portale

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,141ObserwującyObserwuj
spot_img

Ostanie artykuły