Zatrzymano sprawcę chuligańskiego czynu – dewastowania zaparkowanego na parkingu samochodu

 

11 października przed godziną 16.00 na ul. Lipowej policjanci z II komisariatu zatrzymali 25-letniego gliwiczanina. Mężczyzna zniszczył samochód, skacząc po jego karoserii. Wstępnie oszacowane szkody wynoszą 19 tys. zł. Sprawca najprawdopodobniej „popisywał się” przed kolegą, który stał w pobliżu i nie zareagował na akt wandalizmu.

Podejrzany miał w organizmie ponad promil alkoholu, trafił do policyjnego aresztu, czeka go proces, wyrok oraz konieczność pokrycia naprawy wyrządzonej szkody.

źródło: KMP
foto: pixabay

23 KOMENTARZE

  1. haha , dobre . Auto ze zdjęcia jest po dachowaniu . Chyba ze koleś ważył ponad 200 i miał moc w szłapie jak kangur . Bo wątpię żeby skakanie po aucie spowodowało skrzywienie koła . Niezle nabijają sobie wyswietlenia hah . Ale mniejsza o zdjęcie . Myśle ze nikt niechciałby miec rano auto zniszczonego przed takie bezmózgie coś . Powinno sie to eliminować jak terrorystów … Problem w tym ze i jedni i drudzy są podobni do nas . Gdyby na rynku stała szubienica takich cwaniaczków by nie było . A to dlatego ze nie boją sie więzień . A tam poznają kolejnych debili i sie scierwo rozrasta . Mysle ze amputacja konczyn dolnych ostudzi jego zapał , a takze powstrzyma innych 😉 . Oh nie … przeciez my szanujemy prawa człowieka i jestesmy humanitarni O_O … czyli d***a z tego , dalej bedą biegać , niszczyć i kraść 😉

  2. Ale gość miał krzepę! Tak wgiąć dach, powyginać maskę, a największe wrażenie robi wygięte kopniakiem tylne koło!!

  3. Czy pijany kolega zamiast butów na stopy założył 2 ciężarówki i to nimi skakal po tym samochodzie? Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek tak skopał samochód. Nawet jako niezniszczalny Superman, którym staje się każdy Polak juz zaledwie po drugim piwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here