SixSilver Jubiler Gliwice

W sobotę, 23 listopada ok. godz. 6.15 na ulicy Rybnickiej w miejscowości Wilcza (DK78) doszło do czołowego zderzenia samochodu marki Volkswagen Amarok z samochodem Fiat Seicento. Kierująca fiatem kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni kierowca pickupa marki Volkswagen, jadąc droga krajową numer 78 od strony Gliwic, na prostym odcinku drogi, w terenie leśnym, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z fiatem seicento, jadącym prawidłowo od strony Rybnika. 58-letnia kobieta kierująca niewielkim samochodem nie miała szans na przeżycie.

Ruch w obu kierunkach został wstrzymany. Na miejsce przyjechały wszystkie służby, policyjna ekipa śledcza oraz prokurator. Mężczyzna kierujący volkswagenem był trzeźwy. Jedną z hipotez dotyczących przyczyn wypadku jest zaśnięcie 40-latka za kierownicą, jednak pełne przyczyny i okoliczności tej tragedii poznamy dopiero po zakończeniu śledztwa.

Świadków wypadku oraz osoby mające informacje na jego temat prosimy o telefoniczny (32 33 69 283 ) lub osobisty kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 220. 

1 KOMENTARZ

  1. Rodzinę tragicznie zmarłej kobiety proszę o kontakt mam pewne informacje do przekazania 510 712 050

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here