Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do jakiego doszło wczoraj o godzinie 16.00 na ul. Daszyńskiego w Gliwicach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 68-letni gliwiczanin, jadąc rowerem, zjechał nagle na jezdnię, wprost przed autobus, którym kierował 56-latek. Rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Decyzją prokuratora, ciało zmarłego zabezpieczono do badań sekcyjnych. Wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna, a policjanci zorganizowali objazdy.

Przestrzegamy! Wszyscy użytkownicy dróg, szczególnie niechronieni uczestnicy ruchu, muszą być maksymalnie ostrożni. Zachowajmy ostrożność podczas jazdy rowerem czy motocyklem, tym bardziej podczas wykonywania wszelkich manewrów. Sprawdzajmy też, czy możemy bezpiecznie wjechać na jezdnię.

2 KOMENTARZE

  1. Zorganizowali objazdy. To dobre. Była już straż, karetka, namiot. A nie było żadnego policyjnego ciula, który by stanął wcześniej przy odbiciu na Architektów i sygnalizował objazd. Ludzie sami musieli się orientować co się stało i zawracać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here