Miasto chce w ten sposób podziękować rodzicom, którzy wybrali Gliwice na miejsce urodzin swojego dziecka

Od września każdy maluszek, który przyjdzie na świat w gliwickim Szpitalu Wielospecjalistycznym, otrzyma specjalną wyprawkę.

W skład wyprawki wchodzi m.in. dwustronny kocyk z  kolorowej bawełny w kratkę i niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu minky oraz tzw. buff, to jest elastyczny komin z przyjemnego materiału, który z powodzeniem może ochronić szyjkę lub główkę maluszka. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne – beżowa i niebieska. Każdy z upominków będzie zawierał element identyfikacji wizualnej miasta.

Jako, że wyprawkę miasto przygotowało wspólnie ze Szpitalem Wielospecjalistycznym znajdzie się tam również paczka pieluch Pampers i miękka grzechotka. Dla wygody świeżo upieczonych rodziców zestawy będą przekazywane już w szpitalu.

 Przygotowując zestaw staraliśmy się wybrać rzeczy przydatne, estetyczne i wykonane z naturalnych, przyjaznych dzieciom materiałów. Mamy nadzieję, że spodobają się rodzicom, a ten wyjątkowy moment w życiu, jakim są narodziny dziecka, będzie się dobrze kojarzył z naszym miastem –– mówi Paweł Staszel, naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

źródło: UM Gliwice
Fot. UM Gliwice/T. Królik

24 KOMENTARZE

  1. Bo bobasek ma wiedzieć, że jest mieszkańcem Gliwic i że Miasto zafundowało mu tę wyprawkę. Akurat to zrozumie…

  2. Niezbyt ładne te projekty. Dziwne zestawienie: logotypy Gliwic i dziecięca bielizna. Wystarczyłoby pewnie odpowiednie opakowanie lub dyskretne metki. Miły gest od Miasta, nie hejtuję, ale PR-owo, myślę, że można by lepiej to przygotować i sprawić większą radość obdarowanym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here