Tego chłopca nie trzeba nikomu przedstawiać – przygody Tomka Sawyera i jego przyjaciela Hucka Finna znają dzieci i dorośli na całym świecie.

Na scenę Teatru Miejskiego w Gliwicach książkę z mistrzowskim humorem przeniósł Krzysztof Materna. Spektakl podbił już serca setek dzieci – barwne przygody Tomka, wpadające w ucho piosenki i szalone popisy choreograficzne wciągają bez reszty.

Spektakl „Przygody Tomka Sawyera” i spotkanie z aktorami

Tomek Sawyer i Huckelberry Finn. Dwóch przyjaciół. Dwóch prawdziwych kumpli, chyba najlepszych w literaturze światowej. Wymyślił ich geniusz pióra, jakiego ze świecą szukać. Spektakl aż kipi od wartkiej akcji, niebanalnych kreacji, genialnych scen zbiorowych – zarówno pod względem wokalnym, jak i choreograficznym, wpadających w ucho piosenek i świetnych dialogów. Widzów zaskoczą i zachwycą także niezwykle ciekawe koncepty i rozwiązania scenograficzne. A po spektaklu zapraszamy Was na spotkanie z aktorami – to świetna okazja, aby poszukać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Widzów pytania.

25 lutego 2022 r., godz. 10:00 – 12:30

25 lutego 2022 r., godz. 17:00 – 19:30

Cena: 35zł / os. balkon, 30zł/os. parter. Bilety grupowe: 30zł / os. parter, 25zł / os. balkon

Ilość uczestników zgodna z aktualnymi obostrzeniami

Bilety: https://teatr.gliwice.pl/kalendarium/

Spektakl „Przygody Tomka Sawyera” i warsztaty malowania płotu

Pomóżcie Tomkowi pomalować nieskończenie długi płot, który kazała mu za karę odświeżyć Ciotka Polly. Łobuz znalazł na to sprytny sposób, teraz pora na Was! Podczas warsztatów zespoły złożone z dzieci i ich opiekunów będą pracowały nad wymalowaniem prawdziwego płotka, który po wyschnięciu zabiorą ze sobą do domu. Na wiosnę sprawdzi się jak znalazł w ogródku, na działce czy na osiedlowym trawniku. Inspiracją i instruktażem służą nasi plastycy. Po warsztatach doprowadzamy się do względnego porządku i maszerujemy na spektakl w reżyserii Krzysztofa Materny. Uwaga! Na warsztaty należy zabrać ze sobą ubrania, które można ubrudzić farbą.

26 lutego godz. 14:30 – 18:00

27 lutego godz. 13:30 – 17:00

Cena: 40zł/os.

Ilość uczestników: na spektaklu zgodnie z aktualnymi obostrzeniami, na warsztatach maksymalnie 30 os.

Bilety: https://teatr.gliwice.pl/kalendarium/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here