Policjanci z wydziału kryminalnego wyjaśniają sprawę ubiegłotygodniowych eksplozji w Gliwicach. W środę, 4 lipca, jedna z „bomb” wybuchła w rejonie domu studenckiego Ziemowit

 

Śledczy wytypowali i namierzyli mieszkanie, w którym mogły znajdować się zakazane przedmioty. Policyjne ustalenia okazały się strzałem w dziesiątkę. Wczoraj zatrzymano 27-latka. Sprawa należy do rozwojowych.

W czwartek, 12 lipca około godziny 9.00 w jednym z mieszkań przy ul. Pszczyńskiej gliwiccy kryminalni zatrzymali 27-latka, który w miejscu zamieszkania przechowywał trzy sztuki silnych ładunków wybuchowo-hukowych. Materiały te zostały zabezpieczone do dalszych badań przez patrol minerski Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP w Katowicach. Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach. Sprawa należy do rozwojowych, nie wyklucza się kolejnych zatrzymań.

źródło: KMP

6 KOMENTARZE

  1. To jest pewnie “wieczny” student, który chce zostać “powietrznym”, bo jak go wysadzi to ino roz 😉

  2. A niech przyklejaja.Kto o zdrowych zmyslach trzyma cos takiego w domu?Dziekuje zeby mnie typ wysadzil w powietrze.Albo kogos z mojej rodziny lub bliskich.Niech mu przyklejaja co chca byle go zabrac z dala ode mnie.Za glupote i narazanie innych trzeba placic.

  3. I co, jednak nie studenci? Była już na nich nagonka rozpoczęta, a tu proszę – 27-latek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here