Najważniejsze kwietniowe wydarzenie stand-upowe w Gliwicach!

13 kwietnia w B-MAN wystąpi ze swoim najlepszym materiałem trójka chłopaków, którzy rozkręcili krakowską scenę stand-upu: Michał Leja, Piotrek Złydach i Wojtek Pięta. Ich niepowtarzalny styl, ostre poczucie humoru i mistrzowskie puenty sprawią, że z trudem złapiesz oddech między kolejnymi atakami śmiechu. Trzech chłopaków, trzy odrębne spojrzenia na świat, ale jeden cel – rozśmieszyć publiczność do granic wytrzymałości. Dokonali tego we wszystkich największych miastach Polski! Teraz czas na Gliwice!

Stand-up to najczystsza forma komedii, w której komik charyzmą i nieograniczoną wyobraźnią zabiera publiczność do swojego pokręconego świata. Nie unikając żadnych tematów, bezkompromisowo, ale przede wszystkim zabawnie, pokazuje co go boli, wkurza, gryzie czy zdumiewa.

Kiedy: 13 kwietnia 2014 r. (niedziela), godz. 20.00
Gdzie: B-MAN
Bilety:20 zł

Michał Leja
Koordynator Comedy Lab. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Zwycięzca Stand-up Festu w Szczecinie! Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepsza improwizacja”.

 

Piotr Złydach
Stand-up uprawia na co dzień, niezależnie od tego, czy akurat znajduje się na scenie. Nie boi się poruszać drażliwych tematów, ale nie stara się szokować na siłę. Zawsze uważał, że śmiech to najlepsze lekarstwo, więc swoje występy uważa za rodzaj terapii grupowej. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2013 w kategoriach: „Najlepszy Stand-Up” oraz „Najlepszy Punch”

 

Wojtek Pięta
W stand upie znajduje ujście rzeki dziwnych i absurdalnych pomysłów. W swoich występach najchętniej śmieje się z pozornie normalnych życiowych sytuacji, ze swojego psa, z siebie, z Ciebie. Bardziej z Ciebie. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepszy stand-up”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here