SixSilver Jubiler Gliwice

Już w maju rusza akcja bezpłatnego znakowania rowerów przez Straż Miejską w Gliwicach. W każdy wtorek w godz. 17.00 – 18.30 w jednostce Straży Miejskiej w Gliwicach przy ul. Bolesława Śmiałego 2A można oznakować swój rower.
Każdy jednoślad zostanie oznaczony numerem ewidencyjnym, który zostanie wpisany do rejestru Straży Miejskiej. Ponadto rower zostanie oznaczony naklejką informacyjną o jego oznakowaniu.

tygiel

Rowery poruszające się po naszych drogach są coraz droższe, a właściciele często czują się bezradni wobec złodziei. Mocna i wytrzymała blokada w połączeniu z oznakowaniem roweru powinna zniechęcić złodzieja do jego kradzieży.
Żeby oznakować rower należy posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.
Akcje znakowania rowerów będą przeprowadzane również podczas festynów szkolnych i osiedlowych, a całe przedsięwzięcie potrwa do sierpnia.

3 KOMENTARZE

  1. greg – nie rozsmieszaj mnie. Porzadny rower do 1000zł – wolne żarty, az mnie brzuch rozbolal od smiechu. Prosze, nie pisz juz takich dowcipow.

  2. Geo, niestety za produkt wykonany z materiału innego niż g**nolit trzeba zapłacić. A co do rowerów to sądzę, że w dobei takich sieciówek jak Decathlon można znaleźć porządny rower za mniej niż 1000zł. No chyba, że ktoś ma duże wymagania.

  3. Trafna uwaga co do coraz droższych rowerów, jednak nie jest to fanaberia i snobizm mieszkańców, a fakt, że najtańszy sensowny rower (czyli taki, który trochę posłuży i nie rozleci się za miesiąc) to na śląsku 1000zł. A i za taką kwotę nie ma się co spodziewać świetnego sprzętu.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here