Już 1 i 2 czerwca (piątek-sobota) gliwickie CH FORUM zamieni się w miasteczko Pontypandy, w którym dzieci wraz ze Strażakiem Samem będą uczyć się, jak dbać o bezpieczeństwo

W godzinach od 12.00 do 18.00 na gości czeka mnóstwo atrakcji związanych z serialowym bohaterem ratującym z opresji mieszkańców Pontypandy.

Strażak Sam to tytułowy bohater serialu promującego najważniejsze wartości w życiu – odwagę, braterstwo i pomaganie innym. Jego postać to clue dwudniowego wydarzenia dedykowanego dzieciom z okazji ich święta. Każdy z małych gości własnoręcznie uzupełni wyposażenie wozu strażackiego korzystając z wielkoformatowej makiety kreatywnej. Dzieci nauczą się podstawowych numerów alarmowych, a za ich prawidłowe użycie w grze multimedialnej zostaną okrzyknięci Bohaterami.

Każdy dzielny maluch będzie mógł usiąść za kierownicą wozu strażackiego, by pomóc Samowi w odprowadzeniu go do remizy, a także wykonać najpiękniejsze portrety bohaterów serialu. Specjalnie dla dziewczynek powstanie strefa „Zwariowanych Fryzurek”. Bedzie można też zapozować do pamiątkowych zdjęć z postacią Strażaka Sama. Skorzystanie ze wszystkich atrakcji jest bezpłatne.

20 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here