SixSilver Jubiler Gliwice

Już niedługo w Śródmieściu powstanie nowe miejsce coworkingu. W parku Chopina stanie ogólnodostępna wiata ze sprzętem do pracy na świeżym powietrzu!

FORUM

Coworking, czyli możliwość indywidualnej albo zbiorowej pracy w wynajętym albo ogólnie dostępnym pomieszczeniu, cieszy się coraz większą popularnością. Już wkrótce w Gliwicach będzie można popracować pod chmurką – w parku Chopina stanie wiata wraz z wyposażeniem.

Pod dachem znajdą się wygodne krzesła obrotowe, stół do pracy oraz słupki do ładowania laptopów i smartfonów. To nie wszystko – obok pojawią się też stojaki rowerowe, ławki parkowe, a nawet hamaki! W ramach inwestycji wykonane zostanie także nowe oświetlenie LED.

Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach ogłosił przetarg na wykonanie miejsca do pracy w parku Chopina. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego jeszcze w tym roku.

22 KOMENTARZE

  1. I super, czekam na efekt 🙂 P. S A czemu Wam ludzie tak przeszkadza użycie obcego słowa? Jakaś dziwna mania przerabiania wszystkiego na język PL.

  2. No tak, ten park jest coraz mniejszy, ogałacany z drzew i krzewów, a teraz jeszcze TO. Park Chopina już niedługo będzie można nazwać skwerkiem Chopina. A to na szczególne życzenie naszego guru Frankiewicza

  3. Piotr Sroga niestety jak widać w Polsce po Polsku się nie da…Przykre Współczuje starszym (i nie tylko) osobom z ogarnięciem tych nazw.

  4. Pod chmurką i praca… niby fajnie, ale już widzę gdzie znajdą krzesła pozwalające na ergonomiczną pracę 8h dziennie mogące być poddane warunkom atmosferycznym 😀

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here