Może to najlepszy moment na inwestycję w rozwój swojego dziecka w Nowym Roku?

Styczeń, czyli czas postanowień noworocznych, to ten moment kiedy po podsumowaniu Starego Roku wyciągamy nowe wnioski. Pamiętają Państwo szkołę PlumTree? Dla nich rok 2017 był wyjątkowo ważny. To w nim absolwent Politechniki Śląskiej oraz czynny programista w jednej z największych firm w Polsce postanowił założyć szkołę programowania dla dzieci

-Początki zawsze są trudne, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z pierwszych uczniów, którzy z oceną pozytywną zakończyli kurs semestralny w naszej szkole. – mówi założyciel Bartosz Śliwa.

W szkole zakończył się pierwszy semestr zajęć dla dzieci w wieku 9+. Czy teraz czas na przerwę? Oczywiście, że nie! Szkoła proponuje krótki kurs organizowany w ferie zimowe. -To idealna okazja do sprawdzenia, czy Państwa dzieciom spodoba się taka forma spędzenia czasu wolnego oraz przekonania się o jakości proponowanych zajęć. – mówi dyrektor szkoły.

W PlumTree zajęcia prowadzone są przez dwie młode, aktywne zawodowo programistki, absolwentki Politechniki Śląskiej.

Dziewczyny szybko nawiązują kontakt z uczniami, a wiedzę przekazują w sposób prosty i zrozumiały. Dzięki małym grupom, są w stanie pomóc każdemu z osobna oraz indywidualnie podejść do problemów każdego z dzieci.


Do oferty Gliwickiej szkoły dla najmłodszych dołączył nowy kurs, ScratchJr dla dzieci w wieku 6+. Jeszcze młodsze dzieci będą mogły poznać moc swojej wyobraźni i w swobodnej atmosferze wejść do świata programowania.

Szkoła cały czas prowadzi również zajęcia indywidualne z trendowych języków programowania i technologii m.in. Android, Java, JavaScript, .Net.

Może to najlepszy moment na inwestycję w rozwój swojego dziecka w Nowym Roku? Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej www.plumtree.edu.pl oraz na profilu na Facebooku www.facebook.com/PlumTreeSzkola/.

15 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here