SixSilver Jubiler Gliwice

Szpital Miejski nr 4, zgodnie z poleceniem wojewody, prowadzi prace nad organizacją zamkniętego oddziału obserwacyjnego w budynku przy ul. Zygmunta Starego.

W związku z tymi przygotowaniami budynek dawnego Domu Dziecka przy ul. Zygmunta Starego jest adaptowany na działalność poradni szpitalnych oraz nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Szerszą informację o sposobie funkcjonowania Szpitala podamy w najbliższym czasie.

Przychodnie działające na terenie miasta mają obowiązek obsługiwać pacjentów. Narodowy Fundusz Zdrowia, zaleca jednak kontakt telefoniczny i korzystanie z teleporad. Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego w Gliwicach na bieżąco weryfikuje działalność przychodni.

3 KOMENTARZE

  1. Wczoraj y godzin dzwonienia do przychodni na Jedności w Sośnicy….proszę zadzwonić jutro…prosiłam o pomoc radnych…może dlatego odebrano…jestem chora na POCHP..Astmę…inne..znaczny stopień niepełnosprawności..
    tetaz nabawilam sie infekcji..chwikami sie duszę A przychodnia…Tak jakby jej nie było…ludzie wręcz błagaja o leki w aptekach..nie mają recept…to skandal co się dzieje…nie zabije Cię koronawirus…umiesz z braku leków..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here