materiał wyborczyspot_img
spot_img
spot_img

[Video] Szybcy i Wściekli wjeżdżają do Gliwic! Show, który zachwycił cały świat

spot_img

Szybcy i Wściekli LIVE! Show, który zachwycił cały świat już w Polsce!

Najsłynniejsze sceny pościgów na żywo! Wielu miłośników słynnej serii filmowej „Szybcy i Wściekli”, oglądając zapierające dech i kultowe już sceny pościgów zastanawiało się, co to musi być za uczucie usiąść za kierownicą jednego z tych kultowych samochodów i wjechać w sam środek akcji! Nadszedł czas by to sprawdzić!

Na arenie w Gliwicach po raz pierwszy w Polsce pojawią się samochody z filmu Szybcy i Wściekli prowadzone przez najlepszych kierowców grających w tej serii. Używając zaawansowanej technologii 3D i samochodów będziemy mogli odtworzyć najbardziej emocjonujące i niebezpieczne momenty z filmów.

Lykan Hyoper Sport skaczący przez trzy wieżowce w F&F7 a może słynny pościg ulicami Rio z sejfem, flota F7F i pomarańczowe Lamborghini w zderzeniu z łodzią podwodną czy latające samochody w górach Kaukazu? Będzie okazja by zobaczyć to wszystko raz jeszcze na żywo i to z niewiarygodnie bliskiej perspektywy! Niesamowite efekty specjalne, kierowcy, producenci i ekipa związana z serią Szybcy i Wściekli na wyciągniecie ręki. Dzięki nim widzowie znajdą się w samym centrum tego co najbardziej kochają. Adrenalina, prędkość.

Wszyscy, którzy dołączą do teamu Szybcy i Wściekli przeżyją niezapomnianą przygodę stając się integralną częścią i dołączą do rodziny Fast & Furious w sposób do tej pory niemożliwy do wykonania. Poczują na własnej skórze ciepło bijące od płomieni buchających z maszyn, zaskoczą ich szokujące akrobacje samochodowe, a każda kolejna scena zmieni ich pojęcie o możliwościach najnowszych technologii i… człowieka. A wszystko podane w blisko dwugodzinnej dawce adrenaliny z napędem na tysiące koni mechanicznych. Prawdziwa akcja. Naprawdę szybko! Światowy Show Szybcy i Wściekli Live w Gliwicach.

Sprzedaż biletów na Szybkich I Wściekłych Live rusza 31 lipca 2018 roku o godzinie 10.00. Ceny od 69 zł (bez opłaty serwisowej I doręczenia), bilety dostępne na www.ebilet.pl

nasze portale

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,141ObserwującyObserwuj
spot_img

Ostanie artykuły