Już od 4 lat mieszkańcy Gliwic i okolic mogą kupować zdrową, naturalną żywność bezpośrednio od lokalnych rolników i małych producentów na Targu na Zielonym.

Organizatorzy do udziału zapraszają wyłącznie sprawdzonych wystawców, których produkty mają ekologiczny certyfikat lub są wytwarzane tradycyjnymi metodami, z dbałością o najwyższą jakość i doskonały smak.

Od marca bieżącego roku targowe imprezy odbywają się w zabytkowej 150-letniej Hali Modeli przy ul. Wincentego Pola 9, należącej do Gliwickich Zakładów Urządzeń Technicznych, w której powstawały modele najważniejszych pomników w kraju. Lokalizacja gwarantuje nie tylko niepowtarzalną atmosferę, ale i komfortową powierzchnię, dobry dojazd oraz miejsca parkingowe.


Targ na Zielonym docenią zwłaszcza osoby, dla których ważna jest jakość jedzenia, jego skład i pochodzenie, bezpośredni kontakt z producentem oraz świadomość, że ich zakupy wspierają rozwój małych, rodzinnych gospodarstw, a nie wielkich sieci handlowych i pośredników.

W najbliższą sobotę, 20 czerwca w godz. 8.00 – 11.00 odbędzie się jubileuszowa edycja Targu, na której na klientów będą czekać drobne niespodzianki, przygotowane przez organizatorów i wystawców. Targ na Zielonym jest inicjatywą niekomercyjną, prowadzoną przez Fundację na Zielonym w ramach działalności statutowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here