SixSilver Jubiler Gliwice

W Arenie Gliwice organizowane są pierwsze Śląskie Targi Gościnności i Czasu Wolnego. Wydarzenie, które połączy wystawców branży gastronomicznej, rozrywkowej, rekreacyjnej i wypoczynkowej. Nie będą to typowe targi, a festiwal, na którym organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla odwiedzających!

Wydarzenie organizowane jest przez znanego YouTubera z Gliwic, prowadzącego kanał Do Roboty. Wojtek ma na swoim koncie 20 milionów wyświetleń i prawie 200 tysięcy subskrypcji! Jeździł gliwickimi autobusami, był ginekologiem, pracownikiem żłobka, zakładu pogrzebowego, pracował jako strażak i rolnik. Bronił nawet polskiej granicy!

Śląskie Targi Gościnności i Czasu Wolnego

Fajny event się szykuje!W Arenie Gliwice organizowane są pierwsze Śląskie Targi Gościnności i Czasu Wolnego. Wydarzenie, które połączy wystawców branży gastronomicznej, rozrywkowej, rekreacyjnej i wypoczynkowej. Nie będą to typowe targi, a festiwal, na którym organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla odwiedzających! JEDZ PIJ ŻYJ!Sobota, 25 kwietnia 2020 od godz. 10.30 do 18.00https://jedzpijzyj.pl/Wydarzenie organizowane jest przez znanego YouTubera z Gliwic, prowadzącego kanał Do Roboty. Wojtek ma na swoim koncie 20 milionów wyświetleń i prawie 200 tysięcy subskrypcji! Jeździł gliwickimi autobusami, był ginekologiem, pracownikiem żłobka, zakładu pogrzebowego, pracował jako strażak i rolnik. Bronił nawet polskiej granicy!

Opublikowany przez Dzisiaj w Gliwicach Środa, 4 marca 2020

JEDZ PIJ ŻYJ!
Sobota, 25 kwietnia 2020 od godz. 10.30 do 18.00
https://jedzpijzyj.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here