W gliwickiej komendzie prowadzone jest postępowanie dotyczące oszustwa „na policjanta”. 4 października 2022 roku w Gliwicach przy ul. Junaków nieznani sprawcy zdołali przekonać seniorkę, aby wyrzuciła reklamówkę z zawartością gotówki i biżuterii przez balkon. Przedmioty zostały przejęte przez nieznaną kobietę.

Do tej pory nie udało się zidentyfikować tożsamości podejrzanej, zarejestrowanej przez monitoring. Mając powyższe na uwadze, prosi się wszystkich świadków zdarzenia oraz osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 119, tel. 47 8592-386, 47 8592 293 lub całodobowo pod numer 478592255.

Informacje można przekazywać anonimowo, m.in. za pośrednictwem skrzynki skrzynki. Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą też dopytywane ani w żaden sposób niepokojone. Każda nadesłana informacja zostanie sprawdzona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here