spot_img

Trójpoziomowy dom z możliwością adaptacji na działalność gospodarczą

spot_img

Rodzaj: Dom
Typ oferty: SPRZEDAŻ
Cena: 650 000zł
Powierzchnia: 260m2

Lokalizacja: Bojków

KONTAKT : 792 262 645

Nietypowy dom o ciekawych rozwiązaniach architektonicznych pozwalających na różnorodne zagospodarowanie funkcjonalne. Możliwość adaptacji wnętrz na dwa piękne mieszkania po 90 m2 każde z pomieszczeniami gospodarczymi w piwnicy, która zajmuje powierzchnię 80 m2…Bądź ulokowanie w piwnicznej części firmy, gabinetów lekarskich itp. /wys. pomieszczeń 2,5+m. Czy też wersja dla lubiących przestrzeń: to dom 6-7 pokojowy z wygodnym zapleczem gospodarczym i pięknym ogródkiem.
Budynek wykonany jest z materiałów wysokiej jakości. Taras na piętrze i część piwniczna pozostają do wykończenia- podłogi, ściany + balustrada na tarasie. Dojścia i dojazdy z kostki w barwach jesieni. Brama wjazdowa na posesje sterowana pilotem. Oświetlenie zewnętrzne ledowe.
Wewnątrz wykonane tynki gipsowe szpachlowane, pomalowane/wykafelkowane/wytapetowane, gotowe do użytkowania. Posadzki parkietowe i kaflowe. Instalacja elektryczna, alarmowa, antenowa i telefoniczna. Rolety zewnętrzne sterowane radiowo.
Zapraszamy do oglądania oferty!! cena do negocjacji

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,240FaniLubię
14,913ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły